قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

راز موفقيت در دنياي كسب و كار آنلاين

یکشنبه ۲۳ مرداد ۰۱

قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

قیمت طراحی سایت چقدر است؟ این روزها شاهد تاسیس شرکت های زیادی در زمینه طراحی سایت حرفه ای هستیم. هر کدام از این شرکت های حرفه ای روش ها و قیمت طراحی سایت متفاوت و در عین حال قیمت های متفاوتی را برای طراحی وب سایت خود در نظر می گیرند. در اکثریت این شرکت ها، طراحی سایت حرفه ای بر اساس قوانین و الگوریتم های رایج قیمت طراحی سایت انجام می شود.

یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای ابتدا به نیازهای مشتریان خود توجه می کند. سازمان، شرکت یا اشخاص حقیقی یا حقوقی سفارش دهنده وب سایت خود باید ابتدا نیاز و خواسته خود را به شرکت طراحی سایت اطلاع دهند. برای مثال طراحی سایت وکیل حرفه ای با طراحی سایت املاک متفاوت است. همچنین در صورتی که طراحی وب سایت نیاز به به روز رسانی مداوم داشته باشد باید از برنامه نویسی پویا استفاده کرد. برنامه نویسی استاتیک بیشتر برای طراحی یک وب سایت حرفه ای که نیاز به به روز رسانی کمتری دارد مناسب است.

در طراحی سایت حرفه ای باید با توجه به نوع برنامه نویسی از برنامه ها و نرم افزارها استفاده شود. قیمت طراحی سایت بررسی و ارزیابی طراحی سایت یک کار پیچیده است و باید به آن اهمیت زیادی داد. این کار باید قبل از طراحی سایت انجام شود. با کمک جعبه ابزار کدنویسی و اشکالات فنی طراحی سایت اصلاح شده و طراحی سایت بر اساس استاندارد فعلی انجام می شود.

قبل از طراحی سایت می توانید طرح یا پروپوزال کلی سایت را در اختیار مشتریان قرار دهید. در این صورت مشتری نحوه ساخت یک وب سایت حرفه ای، نرم افزار مورد استفاده برای طراحی وب سایت، زمان مورد نیاز برای طراحی وب سایت و ... را می داند.
در برخی موارد، مشتریان علاقه ای به برخی از مراحل طراحی وب سایت حرفه ای یا نرم افزار مورد استفاده ندارند و می توان از نرم افزارهای دیگر بر اساس نیاز خود استفاده کرد.

پس از اعلام رضایت مشتریان از طراحی سایت حرفه ای، کار طراحی سایت آغاز می شود.

در این صورت قیمت طراحی سایت می توان ساخت و طراحی یک وب سایت حرفه ای را با استفاده از قالب سفارشی انجام داد. برای وب سایت های حرفه ای از قالب های آماده استفاده نمی شود. برای قرار دادن بنر سایت و لوگوی شرکت در طراحی سایت حرفه ای باید از هدر استفاده شود. به همین دلیل مهم است که اندازه سایر قسمت های هدر را نیز در نظر بگیرید.

اگر هدر بیش از حد بزرگ باشد، فضا را برای مطالب مهم محدود می کند و اگر کوچک باشد، کاربران به لوگو و برند شرکت در بنر سایت توجهی نمی کنند.

هنگام طراحی یک وب سایت حرفه ای برای وب سایت های خاص، به ویژه وب سایت هایی که کاربران زیادی در آن به خرید، فروش، رویه ها و فعالیت های داخلی سایت دسترسی دارند، تست سایت از دیدگاه کاربران فرآیند بسیار پیچیده، طولانی و مهمی است.

در صورتی که وب سایت در این سایت ها مشکل یا خطا داشته باشد، کاربران پس از مواجه شدن با این مشکل دلسرد می شوند و قیمت طراحی سایت احتمال بازگشت آن ها به سایت کم است.

البته تست طراحی سایت گران است و این سوال خود یکی از بحث های مهم و پرهزینه در قیمت طراحی سایت است.

https://medad.io/@newbest/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C/ 
۰ ۰
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.