خدمات و امکانات طراحی سایت

راز موفقيت در دنياي كسب و كار آنلاين

شنبه ۰۸ بهمن ۰۱

خدمات و امکانات طراحی سایت

خدمات و امکانات طراحی سایت
برای یک پرواز طولانی آماده است

ما تمامی امکانات و خدمات طراحی وب سایت را برای موفقیت شما در یک مکان جمع آوری کرده ایم. از طراحی هویت شما در کارخانه خلاق گرفته تا برندسازی های مختلف و فروش آنلاین محصولات همراه با حضور پررنگ در نتایج جستجو. فقط یک نفر برای پرواز باقی می ماند.

استودیو UI و UX
ما بی وقفه خلاق هستیم

برای تغییر چهره وب ایران ایجاد شد. امیرحسین اسماعیلی، بنیانگذار و یکی از بهترین طراحان UI و UX در ایران، سعی در ایجاد خلاقیت و تفاوت در طراحی سایت دارد. تفکر خلاق، نگرش متفاوت و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا همراه با تعهد هسته اصلی دپارتمان طراحی سایت است.

تیم طراحی آژانس خلاق کارگاهی برای ایجاد هویت های ماندگار وب فارسی است.

ما مفتخریم که اعلام کنیم در طراحی وب سایت UI و UX در ایران بی نظیر هستیم. بهترین طراحان ایرانی و متخصصان UI و UX در تیم طراحی حضور دارند و به کسب و کارها کمک می کنند تا مطابق با اهداف خود چهره ای شیک و جاودانه در وب ایجاد کنند.

 

امکانات برندسازی آنلاین
مردم در مورد شما چه می گویند؟

وب سایت پلی طلایی برای ارتباط بهتر با مخاطبان، مشتریان و 70 میلیون مخاطب ایرانی است. اگر یک تجارت بین المللی دارید، باید 6 میلیارد نفر مخاطب اضافه کنیم. دنیای دیجیتال فرصت های بی سابقه ای را برای برندسازی آنلاین برای شما فراهم کرده است.

در طراحی وب سایت سعی کرد با ارائه امکاناتی از قبیل ماژول های مختلف ارائه برند، امکانات ارائه محصول و خدمات به همراه بنرهای مختلف از تمام ظرفیت برندسازی در وب سایت استفاده کند. فرصت های برندسازی در طراحی وب سایت های شرکتی و شخصی به دلیل ماهیت این نوع وب سایت ها از اهمیت بیشتری نسبت به سایر وب سایت ها برخوردار است.

 

افزایش فروش برای فروشگاه های آنلاین
هیچ فرصتی از دست نمی رود

در فروشگاه اینترنتی هیچ چیز مهمتر از فروش نیست. فروشگاه های اینترنتی طراحی شده در با تمرکز بر ارائه تجربه کاربری عالی و دسترسی کاربر به محصولات مختلف، ابزارهای مختلفی را برای فروش بیشتر و تبدیل حداکثری بازدیدکنندگان به خریداران به خود دیده اند. ابزارهای تخفیف گروهی، ثبت نام سریع و خرید آنی به همراه ابزارهای نمایش محصولات محبوب و پرفروش، از موثرترین ابزارها برای افزایش فروش آنلاین هستند.

 

بر اساس اصول سئو
گام به گام برای فتح قله

در دنیایی که بیش از 63000 جستجو در هر ثانیه انجام می شود، نادیده گرفتن گوگل یک حماقت بزرگ خواهد بود.

یکی از اصلی ترین ویژگی های طراحی سایت رعایت اصول و قوانین سئو می باشد.

با پیروی از طراحی ریسپانسیو، استفاده از نشانه گذاری استاندارد و بهبود سرعت سایت به بالاترین سطح ممکن، به شما کمک می کند تا قبل از شروع جدی فرآیند سئو، مسیر طولانی را برای موفقیت طی کنید.

 

مراحل کار با
یک شرکت طراحی سایت نیست! ما یک زنجیره ارزش کامل را به شما پیشنهاد می کنیم.

مشاوره طراحی کسب و کار
طراحی هویت برند
استراتژی دیجیتال مارکتینگ
اولین قدم برای شروع همکاری با، انجام مشاوره های تخصصی است. در این جلسه به اهداف کسب و کار و نحوه تعامل با مشتری می پردازیم و بهینه ترین راه حل را برای ورود به فضای دیجیتال در اختیار شما قرار می دهیم. به نظر ما یک سایت خوب پر از امکانات فنی نیست، بلکه به هدف کاربر توجه می کند و ابزارهایی برای رسیدن به آن هدف در سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهد.

 

خدمات طراحی سایت
ما سایت شما را بر اساس آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی می کنیم.
یکی از مهم ترین قوانینی که در طراحی سایت رعایت می کند سئو و بهینه سازی ساختار وب سایت است. تحلیلگران سئو تمامی نکات را بررسی می کنند تا وب سایت بر اساس استانداردها ساخته شده و مورد تایید موتورهای جستجو قرار گیرد. ما طرز فکر موتورهای جستجو را می دانیم و خدمات طراحی سایت به شما کمک می کنیم تا شما را نیز بشناسند تا در نهایت به یک موقعیت مرتبط منتهی شود.

طراحی وایرفریم و تجربه کاربری طراحی وایرفریم و تجربه کاربری
طراحی رابط کاربری طراحی رابط کاربری
پیاده سازی در پلتفرم وردپرس پیاده سازی بر روی پلتفرم وردپرس
طراحی واکنشگرا و طراحی تطبیقی
پشتیبانی پاسخگو پشتیبانی پاسخگو
رعایت اصول سئو رعایت اصول سئو
طراحی برجسته طراحی برجسته
سایت نمونه
خدمات طراحی وب سایت پست
موفقیت مشتریان موفقیت خود ماست. ما هر کاری از دستمان بر می آید انجام می دهیم تا به مشتریان خود کمک کنیم تا کسب و کار موفقی داشته باشند و در بازار خود پیشرو شوند.

موفقیت مشتری یک شعار نیست، ارزش اصلی است. در سالهای اخیر و

۰ ۰
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.